Szydełkowe stwory i wzory

Szczury

Szczury

Dawno nie robiłam szczurków a że się podobają to i tworzę. Są one dosyć mocno osławione i wcale mnie to nie dziwi bo urocze. Wzór na szczura znajdziecie tutaj. Ja troszkę go zmodyfikowałam. Mianowicie obszyłam tułów dookoła półsłupkami jak przy każdej mojej zakładce i dodałam żyłki na oczach oraz język. Bez obszycia dookoła szczurki są bardzo zakręcone. Żyłki sprawiają, że moje gryzonie stają się bardziej krwiste 😀 Przyszło mi do głowy jeszcze zrobić eksperyment z zębami i otwarta paszczą. Jak tylko się ów eksperyment powiedzie się nim pochwalę. Przyznam się, że szydełkowe szczury były moimi pierwszymi wydzierganymi zakładkami i jak widać nieźle wciągają. Pozdrawiam ciepło i miłego dziergania 😉3 komentarze do “Szczury”

  • Te szczurki też były moimi pierwszymi makabryczkami. Tyle, że ja nie wpadłam na pomysł, by je obszydełkować półsłupkami.

    • Proszę zajrzeć do wzoru na zakładkę żabę tam widać na zdjęciach to obszywanie półsłupkami. I w trakcie obszywania dorabiam rączki- tez tam jest pokazane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *